Maarjaohaka õli kapslid- soovitatakse toidulisandina, polüküllastamata rasvahappeid: Omega-3, Omega-6, Omega-9, ning E-vitamiini lisaallikana.

SKU
4607136740020
4,50 €
Tax shipping
Maksudega

  • Teie andmete turvalisus Teie andmete turvalisus
  • Tellimused jõuavad kohale 5 päeva jooksul Tellimused jõuavad kohale 5 päeva jooksul
  • Kliendil on õigus põhjust esitamata 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ja tellitud toode / toote Kliendil on õigus põhjust esitamata 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ja tellitud toode / toote

Maarjaohaka õli kapslid- soovitatakse toidulisandina, polüküllastamata rasvahappeid: Omega-3, Omega-6, Omega-9, ning E-vitamiini lisaallikana.

Maarjaohaka seemneõli sisaldab rohkelt eluvajalikuid bioaktiivseid aineid: silimariin, fosfolipiidid, makro- ja mikroelemendid, vitamiinid. Õli sisaldab rohkelt mono- ja polüküllastamata rasvahappeid: Omega-3, Omega-6, Omega-9, ning E-vitamiini, mis on üks tugevamatest antioksüdantiks.

Maarjaohaka seemneõli avaldab positiivset mõju maksa kudede uuendamisele, mõjub organismile üldtoniseerivalt ning aitab  tugevdada organismi kaitsevõimet.

Koostis:

-maarjaohaka õli;

-polüküllastamata rasvahappete sisaldus mitte vähem kui 55%;

-E-vitamiini sisaldus mitte vähem kui 45 mg/100 g.

Kasutamine: täiskasvanutele sisse võtta 4 kapslit 3 korda päevas, koos toiduga. Kuur – 1-2 kuud, vajadusel võib kuuri korrata.

Hoiatused: Tähelepanu! Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes, raseduse ja imetamise ajal.

Mitte ületada soovitatud päevast annust! Mitte kasutada toidulisandeid täisväärtusliku ja tasakaalustatud toidu asendajana.

Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Netokogus 200 tk

4607136740020
415 Tooted

Lisainfo

Tootja
Реал Капс ООО
Kauba tüüp
Капсулы
Toime-Tulemus
Желудочно - Кишечный тракт
Päritolu
Россия
Bränd
Real Caps

This is a standard cookie notice which you can easily adapt or disable as you like in the admin. We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.Read more

Võta ühendust

Sinu ostukorv

Teie ostukorvis pole enam tooteid