Merevaikhape on toode looduslike merevaigu

SKU
4607096870331
1,00 €
Tax shipping
Maksudega

  • Teie andmete turvalisus Teie andmete turvalisus
  • Tellimused jõuavad kohale 5 päeva jooksul Tellimused jõuavad kohale 5 päeva jooksul
  • Kliendil on õigus põhjust esitamata 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ja tellitud toode / toote Kliendil on õigus põhjust esitamata 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ja tellitud toode / toote

Merevaikhape  

Merevaikhape on toode looduslike merevaigu, mis on täiesti ohutu aine, mille mass on kasulikud omadused.Merevaikhape on vormistatud valge, kristall-pulbrit ja maitse meenutab sidrunhapet. Merevaikhape kasutatakse laialdaselt meditsiini valdkonnas.

Merevaikhapet kasutatakse väga tugeval kehalisel koormusel, seda nii treeningutel kui võistlustel, kuid tal on ka taastumist kiirendav toime. 

Koostis:-100 mg merevaikhape, kartulitärklis, suhkur, kaltsium stearaat, talk, aerosiil.

Kasutamine: täiskasvanutele 0,5-1 tabletti 3 korda päevas veega sisse võtta. Hoiatused: Tähelepanu! Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes, raseduse ja imetamise ajal.

Mitte ületada soovitatud päevast annust! Mitte kasutada toidulisandeid täisväärtusliku ja tasakaalustatud toidu asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Netokogus 10 tk

 

4607096870331
116 Tooted

This is a standard cookie notice which you can easily adapt or disable as you like in the admin. We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.Read more

Võta ühendust

Sinu ostukorv

Teie ostukorvis pole enam tooteid