RUBELLA FASHION JUUKSEVÄRV MUST 1.0 115ML Juuksevärvi kreem on uuenduslik professionaalne juuksevärvi kreem. Sisaldab orgaanilisi oliivi- ja argaaniaõlisid, et tagada absoluutne kaitse, siidisus, siledus ja sära. Värvi hulka kuuluv keramiidide ja aminohapete kombinatsioon aitab kahjustatud juukseid taastada. See ainulaadne valem sisaldab rikkalikult uue põlvkonna pigmente, et saada rikkalik, kauakestev värv ja täiuslik katvus hallidele juustele. Selle kreemjas tekstuur ja konsistents tagavad hõlpsa juuste pealekandmise ja jaotumise.

SKU
3800038933120
2,90 €
Tax shipping
Maksudega

  • Teie andmete turvalisus Teie andmete turvalisus
  • Tellimused jõuavad kohale 5 päeva jooksul Tellimused jõuavad kohale 5 päeva jooksul
  • Kliendil on õigus põhjust esitamata 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ja tellitud toode / toote Kliendil on õigus põhjust esitamata 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ja tellitud toode / toote

RUBELLA FASHION JUUKSEVÄRV MUST 1.0 115ML

Juuksevärvi kreem on uuenduslik professionaalne juuksevärvi kreem. Sisaldab orgaanilisi oliivi- ja argaaniaõlisid, et tagada absoluutne kaitse, siidisus, siledus ja sära. Värvi hulka kuuluv keramiidide ja aminohapete kombinatsioon aitab kahjustatud juukseid taastada. See ainulaadne valem sisaldab rikkalikult uue põlvkonna pigmente, et saada rikkalik, kauakestev värv ja täiuslik katvus hallidele juustele. Selle kreemjas tekstuur ja konsistents tagavad hõlpsa juuste pealekandmise ja jaotumise.

KASUTAMINE: VALMISTAMINE • Kandke kindaid.• Segage värvigeeli põhi ja oksüdeerija põhjalikult mittemetallist mahutis ühtlase konsistentsini.KOGU JUUKSEVÄRVI PEALEKANDMINE Kandke kuivadele juustele kiiresti värvi, alustades juuste juurtest. Kandke see ühtlaselt kogu juuste pikkusele, jaotades ettevaatlikult igale juuksesalgule. KASUTAMISE AEG Jätke juustele 30–40 minutiks. Värvaine värvus võib erineda juuste toonist. PESEMINE Värvimisperioodi lõpus loputage juukseid sooja veega hoolikalt. Seejärel kandke palsam niisketele juustele. Mõne minuti pärast peske maha. KORDUV JUUSTE VÄRVIMINE Kandke värv väljakasvule, jätke 20-25 minutiks. Värvi jaotamiseks juuste juurtest kogu pikkuses kasutage mittemetallilist harudega kammi ja oodake veel 15-20 minutit. PESEMINE Värvimisperioodi lõpus loputage juukseid sooja veega hoolikalt. Seejärel kandke palsam niisketele juustele. Mõne minuti pärast loputage sooja veega.HOIATUS: Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

TOOTJA: RUBELLA BJUTI BULGARIA

3800038933120
48 Tooted

This is a standard cookie notice which you can easily adapt or disable as you like in the admin. We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.Read more

Võta ühendust

Sinu ostukorv

Teie ostukorvis pole enam tooteid