VALGE LINASEEMNED 200G

SKU
4612753320067
1,10 €
Tax shipping
Maksudega

Viimased tooted laos 16 Tooted
  • Teie andmete turvalisus Teie andmete turvalisus
  • Tellimused jõuavad kohale 5 päeva jooksul Tellimused jõuavad kohale 5 päeva jooksul
  • Kliendil on õigus põhjust esitamata 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ja tellitud toode / toote Kliendil on õigus põhjust esitamata 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ja tellitud toode / toote

Linaseemnete bioloogiline väärtus ravimtoiduainena seisneb peamiselt selles, et nendes leidub rohkesti asendamatuid rasvhappeid, valku, lima- ja kiudaineid, liht- ja liitsuhkruid, karoteene, A-, B-, E-, D-, PP- ja F-vitamiini ja muid väärtuslikke aineid.

Linaseemned sobivad pea kõikidesse toitudesse, neid võib nii tervelt kui jahvatatult lisada erinevatesse küpsetistesse, ka hommikuhelvestele.

Kõige parem on toiduks kasutada purustatud seemneid – nii saab neist kätte kõik kasulikud ained. Parim on, kui seemnete purustamine toimub vahetult enne tarvitamist. Ka säilivad juba purustatud seemned õhukindlalt suletud anumas külmkapis kuni 2 nädalat.

Netokogus: 100 g

4612753320067
16 Tooted
Uus toode

This is a standard cookie notice which you can easily adapt or disable as you like in the admin. We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.Read more

Võta ühendust

Sinu ostukorv

Teie ostukorvis pole enam tooteid