DENTAL SUULOPUTUSVEDELIK HAMMASTELE ANTI-CARIES 300ML RUBELLA

SKU
N/A
2,30 €
Tax shipping
Maksudega

Viimased tooted laos 19 Tooted
  • Teie andmete turvalisus Teie andmete turvalisus
  • Tellimused jõuavad kohale 5 päeva jooksul Tellimused jõuavad kohale 5 päeva jooksul
  • Kliendil on õigus põhjust esitamata 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ja tellitud toode / toote Kliendil on õigus põhjust esitamata 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ja tellitud toode / toote

DENTAL SUULOPUTUSVEDELIK HAMMASTELE 300ML

Suuvesi sobib kasutamiseks, kui külma, kuuma, happelist või magusat süües või juues, hambaid pestes või külma õhku sisse hingates on tunda hambavalu. fluoriidiga suuvesi tagab tänu tõhusatele tundlikkust vähendavale ainele kiire ja kauakestva kaitse hammaste tundlikkuse vastu. Tänu kaltsiumile ning fluoriidi ja isomalti patenteeritud kombinatsioonile ennetab hambaauke ja tõhustab hambaemaili remineraliseerumist. Suuveel on hambakatuvastane toime ja meeldiv piparmündimaitse.

NETOKOGUS: 300 ml. INGREDIENTS/KOOSTIS INCI: vt.pakendilt.

KASUTAMINE: Loputada suud 15ml suuveega 30 sekundi jooksul kaks korda päevas pärast hammaste harjamist. Mitte alla neelata. Ei sobi lastele.

HOIATUSED: Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. PARIM ENNE: vt.pakendilt.

TOOTJA:RUBELLA, BULGARIA. 

N/A
19 Tooted

This is a standard cookie notice which you can easily adapt or disable as you like in the admin. We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.Read more

Võta ühendust

Sinu ostukorv

Teie ostukorvis pole enam tooteid